MAN L2000 - Viti 2000 TOP

Shitet nga: Visari 15 Tet 18:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 500 EUR

Komuna: Pejë
Makina : Makina ndërtimi
TOP Gjéndje. Frenjet dhe gomat e reja,50000 km.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim