Mulli per Zall

Shitet nga: SH.P.K DACI 25 Mar 20:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Makina ndërtimi
Pershendetje . Ky mulli i tipi HAZEMAK APK40 i sapo ardhur nga Zvicrra ne gjendje pothuaj se i i ri (95%) ka bazen e metalit , hinken hyrse dhe hinken dalse , Elektromotorrin me rrypa dhe posedon te gjitha dokumentat dhe faturat. Per me shum info me kontaktoni ne tel edhe ne Viber pas ores 18:00
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim