Punojm me bager dhe kamion ne ter territorin e k..

Shitet nga: rasim shala 31 Mar 16:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Makina ndërtimi
bejm hapjne e kalnalve dhe hapjen e podrumav heqjen e dheut dhe bartjen punoj me bager dhe kamion ne ter teritorin e kosoves ju mirpresum nr tel 045350910 dhe 049548897 dhe viber +37745350910
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim