Rezervar Per naft Korpe per krane dhe Korpe per ..

Shitet nga: Labinot 08 Qer 07:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Makina ndërtimi
Rezervar Nafte 3000 Litra

Korpe per krane

Korpe per betone
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim