Vetem 8 deri 19 EURO Rrethoja te plastifikuara p..

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: SH.P.K AB COATING 17 Mar 22:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Makina ndërtimi
AB-COATING bën prodhimin e panel rrethojave nga shufrat e qelikut me diametër prej 4mm deri në 8mm të formuara me saldim elektro rezistencë
të galvanizuar me zinkë në të nxehtë dhe të mbrojtura me veshje plastike me ngjyrë elektrostatike dhe të pjekura në temperaturë gjërë në 200 C

Per me shume vizitoni www.abcoating-ks.com


Ne gjithashtu bejme plastifikimin e metaleve me pluhur sipas porosis se klientve si psh ( rrethoja,gilindera,profile te ndryshme te metaleve.).etj.

Per me shume vizitoni www.abcoating-ks.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim