vw t 5

Shitet nga: irfan 04 Mar 20:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 900 EUR

Komuna: Pejë
Makina : Makina ndërtimi
shitet vw t 5 tdi 102 .ps ne gjendje shum te mir i po sa ardhur nga zvicrra me liber te servisit kilometra 247000 karoseria asht version i gjat ka dy dyer ne shina djathts + pajtas busi asht si jasht ashtu dhe mrena ne gjendje perfekte
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim