Autobus Volvo

Shitet nga: ilir 18 Gsh 16:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

8 800 EUR

Komuna: Pejë
Makina : Makina udhëtimi
shitet autobusi Dogana dhe kontrolli teknik jan te kryera viti 97 Volvo b10.
Ulse32+57komplet ,..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim