Autobus neoplan n117 setra qmim i volitshem

Shitet nga: endrit 10 Shk 18:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 000 EUR

Komuna: Pejë
Makina : Makina udhëtimi
shitet autobus neoplan 117. abs asr klima webasto tv dvd motor mercedes 381 ps. ne gjendje shum te mir teknike dhe optike. rks. 53 ulese. i pa vozitur ne ks. viti 1992. qmim i volitshem... nr 045 390 456 049 688 098. viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim