Autobusi Setra

Shitet nga: Egzon 15 Pri 18:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Makina udhëtimi
Shitet Autobusi Setra.Viti i prodhimit 1997 , i ardhur nga Gjermania me dogane te paguar.Automatik ,raterde , klima ka 80 ulėse dhe 50 qendrim ne kembe , e shum sene te tjera. Qmimi sipas marrveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim