Kombe VW

Shitet nga: Volkswagen/VW Dje 23:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

650 EUR   1 000 EUR

Komuna: Pejë
Makina : Makina udhëtimi
Shes kombin volkswagen 253, 1.6 dizel, viti 1986, me ngjyre te hirt metalike. I regjistruar ne RKS, por i ç’regjistruar me kohe, d.m.th. nuk paguhet denimi me rastin e ri-regjistrimit ne emrin e pronarit te ri. Kombi nuk eshte vozitur qe nje kohe dhe ka ngapak korozion, siq munde te shifni edhe ne foto....duhet pak investim ne te.

Hargjimet i ka shume te vogla.

Per me shume informata: 044 563988
Viber: 049 563 988
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim