Kombi VW Wolkswagen T4

Shitet nga: Ismet 27 Mar 22:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Makina udhëtimi
Prodhuesi: Volkswagen
Modeli: T4
shitet kombi VW T4 i prodhuar ne nentor te vitit 1997 ,i qlajmeruar para 3 muajve pas 4 regjistrimesh ne KS ,shum i mir dhe me nje motorr shum te ruajtun 2.4 dizell plus eshte 50 centimetra me i gjat se te gjitha kombit e kti llojit te interesuarit te kontaktojn ne numrin 044393009 qmim sipas marrveshjes faleminderit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim