Wolfsvagen CDI

Shitet nga: imer dreshaj 05 Tet 18:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 400 EUR

Komuna: Pejë
Makina : Makina udhëtimi
shitet busi ne qjendje shum te mir me servis te kryer I ardhun nga gjermanija per me shum na kontaktoni ne numrin e telefonit 045693819 dhe ne viber + 38649248757
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim