autobus

Shitet nga: ilir 28 Gsh 13:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

8 800 EUR

Komuna: Pejë
Makina : Makina udhëtimi
shitet autobusi Dogana dhe kontrolli teknik jan te kryera viti 97 Volvo b10.
Ulse32+57komplet ....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim