Man 19-414 2001

Shitet nga: Smajl 12 Shk 17:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

8 500 EUR

Komuna: Pejë
Shes man 19-414 viti prodhimit 2001 Intarder Tempomat ABS me tabela RKS 5 muaj regjistrim ne gjendje shum te rregullt per me shum informata na kontaktoni ne numrat e telefonit 044164 602 dhe 044 270 846
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim