Mercede 818 Atego

Shitet nga: MENTORI 20 Mar 12:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

8 500 EUR   9 500 EUR

Komuna: Pejë
Kamioni ka punuar shum pakë ne Kosovë regjistrimi i skaduar me 17.08. 2013.
dhe i qlajmruar ka 452000 km. te kaluara
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim