Mercedes Atego 1217 2002

Shitet nga: Jetmiri 04 Mar 22:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

9 000 EUR

Komuna: Pejë
Mercedes Atego 1217 viti 2002
Momentalisht gjindet ne Gjermani momentin qe paraqitet ndonje bleres e nisim per ks
Cmimi 9000 euro perfshire dhe transportin
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim