Mercedes-Benz 814

Shitet nga: Qerimi 24 Krr 13:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
PRODHUESI: Mercedes-Benz 814 VITI I PRODHIMIT: 1989 GJATSIA : 6.40 GJENSIA : 2.40 Kamioni eshte i Doganuar po qlajmruar viti i par i regjistimit 2002 ,dhe eshte ne gjendje shum te mir per me shum kontakti : 049772328
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim