Bager 2.5ton se bashku me dy korpa dhe prokolic

Shitet nga: vilson 15 Mar 10:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 500 EUR

Komuna: Pejë
Makina : Pirrungritës
bager se bashku me prokolc bartese
ka edhe dy korpa
jan e gjendje shum te mir
per me shum na kontaktoni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim