Linde piruner vilushker vinq

Shitet nga: Kani 19 Mar 18:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Pirrungritës
Shes pirunerin linde 4.5 ton dizel po sa te ardhun nga gjermania ka pirunat levizse afrohen dhe largohen me komand
Jan shum ne te mir pune
Viti 1998
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim