Elektro-trafo

Shitet nga: SH.P.K DACI 25 Mar 21:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Pjesët rezerve
Kemi disa lloje te elektro-trafove te tipi 10/20 te cillat jan te lejuara per Kosov me kapacitet 160 kVA , 250kVA , dhe 400kVA per me shum info ne Viber +41794075270
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim