Motorr per kamion , bager

Shitet nga: Xhemajl 04 Shk 13:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Pjesët rezerve
Shes motorr per kamiona dhe bagera
Motorri eshte ardhur nga Gjermanija , eshte ne gjendje te mire.
Motorri ka 500KW eshte i tipit Hanumag heinchen si po shihet edhe ne foto.
Per informata me hollsishme na kontaktoni ne tel, :044-251-453 , Pejë.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim