Pjes per Actros MAN tga dhe Volvo

Shitet nga: Valoni 21 Mar 17:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Pjesët rezerve
Pjes per Actros MAN tga dhe Volvo
kemi shumicen e pjesve per Kamjona
Mercedes Benz
Actros
Man TGA
Volvo etj.
me qmime te volitshme
Valoni
viber +377 45 599 999
tel. +377 45 599 999
tel. +377 44 888 688
tel. +386 49 195 430
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim