RIMORIKO PER VETURA ME DOGAN DHE RKS ME FAKTUR

Shitet nga: EDNIS 15 Qer 11:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Pjesët rezerve
RIMORIKO PONGRATZ PRODHIM GJERMAN TIPI LAT 400T-K VITI 2005 PER VETURA E POSA ARDHUR NGA JASHT CH ME DOGAN ME RKS PER FIRMA FAKTURA ME TVSH
NE GJENDJE EXTRA TE MIR
KIPER SISTEM FRENIMI ETJJJJ
PESHA E LEJUAR PER NGARKES 2100 KG
E POSA DOGANUARull opcjone allumin 2digjital
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim