Rezervar 400deri 1000Litrave Inox dhe Alomin

Shitet nga: Valoni Dje 13:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Pjesët rezerve
Rezervar 600Litrave Inox
me 2 derzhaq komplet
KATROR
Rezervar 1000 litrave alomin
me 3 derzhaq komplet
KATROR
Rezervat 600 Litrave alomin
me 2 derzhaq komplet
RUMBULLAKT
Rezervat 400 Litrave Heker
me 2 derzhaq Komplet
RUMBULLAKT
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim