Trafo per rrym

Shitet nga: Ahmet Daci 08 Pri 09:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Pjesët rezerve
Shiten trafot e rrymes prej 160 deri ne 400kv sipas porosis mund te bim deri ne 1200kv kilovat trafot jan pothuajse te reja dhe ne gjendje prefekte trafot jan te sapo ardhura nga zvicrra .
Po ashtu kemi dhe 2 elektromotor ka 200kv kilovat te cilet jan ne gjendje shum te mir dhe te gatshem per pun
Orari i kontaktit nga ora 9 deri ne ora 20
Ju mirpresim faliminderit per mirkuptim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim