shitet rimorgio per vetur;gjip;traktor049588184vib

Shitet nga: avni 03 Mar 22:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Pejë
Makina : Pjesët rezerve
Esht Shum ne gjendje Te Mir ban per vetur gjipa she traktor esht e let dhe qon pesh Te rend e gat 3metra qelen krejt ansoret mund Te bartet edhe mini bager
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim