Rimorkio Tieflad 3-aks -99

Shitet nga: Teki Hasanmetaj Sot 09:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Rimorkio Tieflad 3-aks

Viti 1999 , Ne gjendje shum te mir

E eksportuar prej Gjermanie

N.T.SH. - "ARIANI" - Export-Import-
- BEJM SHTIBLERJEN E MAKINAVE TE RENDA SI DHE TRANSPORTIN E TYRE NGA GJERMANIA -
-Ju mirëpresim

Per me shum informata mund te kontaktoni ne tel : 044/141-156 www.ntsh-ariani.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim