T5 DIZEL 1.9 TDI

Shitet nga: memet 28 Mar 21:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
t5 i spo ardhur nga jasht viti 2005
asht ne gjendje shum te mir nuk ka nevoj per me investu bash hiq as gjë tip top
i ka te ndrrume boshpumpen filterat ulen filter te ules filter te naftit ulen gurtnet 4 armortizer 4 federat
diskat lladnjakin e nxemjes gomat e mira me c asht tip top me ni fjal ska qka me investu ma
asht i rujshum si brenda ashtu dhe jasht per qdo inf
tel 044-320-167 & 044-890-136 bojm ndrrim me golf 4 dhe 5
flm gjindemi ne doberqan
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim