KOS ME SAQA

Shitet nga: HAXHI 27 Mar 21:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

750 EUR

Komuna: Pejë
Makina : Makina lidhëse
Shes Kos Me Saqa Kosa Esht Ne Gjendje Perfekte Arsya e shitjes Kam shit Traktorin Dhe Kosa Me ka Mbet Dhe Sjan i interesuar TE blej Me traktor.. Blers Mund Te me kontaktojn Ne Nr : 044497511 KOsa Mund TE Shihet Ne gjdo Koh< Pres Bleres Serioz> Faleminderit per Mirkuptim<
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim