Kerri i hekrit

Shitet nga: Tiki 25 Nën 14:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Makina lidhëse
Shes kerrin e hekrit, kerri esht i ruajtur mir dhe esh i vjeter 60 vjet esht per antik shum i mir, ka edhe mjetet qe shkoj me te, ka pllugin ka zhgedhen nuk e kam ngjyrosur kush e blen e ngjyros sipas deshires se vet.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim