Kerrin e drunit

Shitet nga: Tiki 20 Mar 20:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Makina lidhëse
Shes kerrin e drunit
Kerri sherben per antik
Esht i punuar para 60 viteve
Ka edhe pllugin dhe zhgedhen esht funksjonale
Per pun
esht i ruajtur mir.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim