Makin mbjellse per miser dhe pasul

Shitet nga: xx 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

650 EUR

Komuna: Pejë
Makina : Makina lidhëse
shitet makina per mbjellje te misrit dhe pasulit,eshte ne gjendje te rregullt perveq se shenjat nuk i ka.per me shume info mund te kontaktoni ntel.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim