Makine silazhi-pottinger

Shitet nga: safet 31 Gsh 23:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 099 EUR

Komuna: Pejë
Makina : Makina lidhëse
shitet Makina e silazhit-pottinger e ardhur nga austria. eshte 2 rendshe, brisqet e reja, pak e perdorur dhe shume e ruajtur.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim