Mullini dhe sillosi

Shitet nga: Arbnor Krasniqi 18 Pri 22:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Makina lidhëse
Mullini dhe sillosi shiten ne gjendje te perkryer te sapiardhur nga austria sillosi me kapacitet prej 1300 kg dhe ne gjendjete mir dhe ekstra special per me shum informata kontaktoni ne numrin e meposhtem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim