Pres John Dere 219

Shitet nga: Yzer Zekaj 22 Shk 12:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 700 EUR

Komuna: Pejë
Makina : Makina lidhëse
Shitet presa John Deere ne gjendje te rregullt . Presa ka ardhur nga Gjermania dhe eshte ne gjendje shum te ruajtur . Per me shum informata kontaktoni ne numrin tim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim