Pres per rrotoballa

Shitet nga: Isuf 02 Sht 16:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Makina lidhëse
Shes presen ne gjendje te rregullt dhe e gatshme per pun,i ka thikat qe e prejn barin ne gjatesi prej 7 cm dimensioni 1.20 me 1 dhe 1.20 me 1.20 viti i prodhimit 1998 per më shum kontaktoni ne nr te telefonit.

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim