Presa Bautz : E shes urgjent 1500 euro !

Shitet nga: Bautz 25 Shk 19:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Pejë
Makina : Makina lidhëse
Shes maqinen e dangav presen bautz ne gjendje shum te mir e ardhur nga italija dhe shum e rujtne ne ks nuk ka punuar Shes urgjent qmimi fiks 1500
Tel : 044 971 131 !
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim