RIMORKIJO SHUM NE GJENDJE TE MIR ME 4GOMA

Shitet nga: avni 28 Jan 19:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 100 EUR

Komuna: Pejë
Makina : Makina lidhëse
ESHT SHUM E LET DHE QON PESH TE RANDE KIPERI SHUM NE GJENDJE TE MIR DHE VENDI LIDHES FABRIKISHT RROTULLUES OSIN E KA TE KAMJONIT 8.13 KA 4 GOMA MA SHUM NA KON NE VIBER 049588184
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim