Rimorgijo origjinale sllovene me kiper1200e

Shitet nga: avni 15 Dhj 21:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 200 EUR

Komuna: Pejë
Makina : Makina lidhëse
ne gjendje shum te mir sllovene e hershme kanatat e fella me lidhse rrotulluse me 4 goma te mercedesit 8.13 esht shum e let 750kg dhe qon pesh te rend osin e ka te mercedes 8 13 kiperi shum i mir punon 044732878 dhe viber 049588184
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim