Rimorkio e leht, gjip,traktor etj. 2(m)-2.3(m)

Shitet nga: nimi 14 Shk 19:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Makina lidhëse
Rimorkio e leht e cila mund te vendoset ne gjip, traktor, etj...
rimorkio eshte e gjitha alumin, gjithashtu ka instalimin e rrymes, goma me "c" per pesh dhe gjithashtu rroten per vendosjen dhe largimin e saj nga mjetet " gjipi traktor kombi bus "
per me shum na kontaktoni ne nr. 045656874 . pres bleres serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim