Shes perkolicen per vetur

Shitet nga: Trimi 09 Shk 17:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Makina lidhëse
Shes perkolicen asht e gjat 2 metra dhe e gjan 1,20 asht ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim