Shes pres per balla John der

Shitet nga: Imer 24 Mar 23:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 600 EUR

Komuna: Pejë
Makina : Makina lidhëse
Shitet press per balla e tipit John der ne gjendje te Mir dhe e gatshme per pun per me shum na kontaktoni numrin e dhen
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim