presa

Shitet nga: presa 22 Jan 17:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 000 EUR

Komuna: Pejë
Makina : Makina lidhëse
shes presen per lidhjen e ballave (dongjiv) esht prodhim italjan scorbati 133 esht ne gjendje perfekte per pun ndrrim i mundshem me frez dhe vllaqa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim