Kerkoj kit tip matorri mag 450cc

Shitet nga: Mag 12 Mar 20:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Moto-kultivatorë
Kerkoj kit tip matorri per kultivator matorri duhet te jet mag 450 kubik ijap dhe keto guma per me gjith badash per matorr gomat jan te kultivatorit jan 12 coll
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim