golldon italin

Shitet nga: biba 27 Shk 10:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Moto-kultivatorë
Gjendje shum e mir e ka bajm dhe ndrrim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim