Kose

Shitet nga: Valdet 13 Mar 21:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Pjesët rezerve
Shes kosen per traktor ne ngjendje shum te mire per ma shum kontaktoni ne tel dhe viber +377 44 589 299
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim