Ngarkusi i traktorit Landin dhe Massey ferguson

Shitet nga: Privat 22 Tet 19:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Pjesët rezerve
Shes ngarkusin e plehut per traktor ne gjendje te rregullte i gatshum per pune.Ngarkusi asht i montuar ne traktor Landin.Ban per kta traktora Landin 5500,6500,7500 dhe per Massey 254,274
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim