Pjes per kos me saqa

Shitet nga: Daut 08 Mar 19:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Pjesët rezerve
Pjes rezerv per kosa te ndryshme te sapo ardhura nga zvicrra.
Jan disa pjes te pa perdorura si kushineta dhe dhemzor te ndryshem.
Si the (saqa) shum te mir.
Pres bleres serioz.
044209857
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim