Shes

Shitet nga: Xxx 14 Sht 11:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1,5 EUR

Komuna: Pejë
Makina : Pjesët rezerve
shes druj per kos te dobraves dhe beogradit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim