Shitet mbjellsja per speca,lakra dhe shum te tjera

Shitet nga: N.T.P Daci 29 Qer 21:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Pjesët rezerve
Shes maqinen per mbjelljen e specave lakrave karrotave si dhe shum lloje te ndryshme te rasadnave e cila është e ardhur nga zvicrra edhe ësht ne gjëndje shum te mir si dhe shum e leht per perdorim posedon pjes rezerv
Qmimi i volitshem
Ju mirpresim..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim